zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Usługi

Pomoc Zdalna
 

Świadczymy usługi pomocy zdalnej przy użyciu programu TeamViewer.
Dzięki pomocy zdalnej jesteśmy w stanie usunąć znaczną część typowych problemów ze sprzętem komputerowym. Klient przez cały czas widzi na swoim ekranie wszystkie czynności wykonywane przez serwisanta pomocy zdalnej.
TeamViewer to bezpieczne rozwiązanie do zdalnej konserwacji. Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES.W odróżnieniu od innych typowych programów na rynku TeamViewer zespala zdalną pomoc, zdalną konserwację, prezentację, pracę zespołową, komunikację internetową i VPN w jednej aplikacji.Łączymy się z dowolnymi komputerami podłączonymi do internetu. Nie jest przy tym wymagana instalacja oprogramowania po stronie klienta. Aby nawiązać połączenie klient uruchamia jedynie niewielki program TeamViewer QuickSupport (kompaktowy moduł kliencki, nie wymagający instalacji i uprawnie administratora na komputerze docelowym) i podaje nam wygenerowane przez niego: identyfikator i hasło dostępu.

Każde rozpoczęte 15 minut pomocy zdalnej - 25,00 zł

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% Podatku VAT

 

Sklep Internetowy

Wdrożenie Sklepu Internetowego (wersja komercyjna) - 500,00 zł

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% Podatku VAT

 

Projekt Strony Internetowej

Projekt strony firmowej - 900,00 zł

Aktualizacja strony WWW - 100,00 zł

Stała opieka nad stroną WWW - 40,00 zł


Wszystkie podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć 23% Podatku VAT

 

 

Wersja do druku

Our site uses cookies to ensure technical functionality, gather statistics and enable sharing on social media platforms.

Tell me more