zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Doradztwo

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy efektywnie wybrać odpowiednie rozwiązania informatyczne, doradzamy w zakresie możliwości konkretnych technologii i opłacalności ich wdrażania. Kompetencyjność naszej kadry umożliwia pełne przekazanie wiedzy w zakresie doradztwa i pomocy IT naszym klientom.

 

Administracja Serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę i nadzór nad serwerami działającymi w oparciu o systemy Linux, Windows Server. Oferujemy stworzenie od podstaw infrastruktury serwerowej, systemy firewallowe, a także możliwość podłączenia do automatycznego systemu backupu danych. Obsługiwane przez nas systemy są monitorowane 24h na dobę z trybem natychmiastowej reakcji na ewentualną awarię. Poprzez powierzenie nam administracji serwerami nasi Klienci mogą spokojnie skoncentrować się na wykonywaniu własnej działalności. Dzięki nam mają bowiem pewność, że wszystkie ich cenne dane i/lub sprzęt znajdują się pod opieką doświadczonych profesjonalistów

W ramach bieżącej administracji serwerami zapewniamy:

•  profesjonalną opiekę i nadzór nad serwerami działającymi pod kontrolą systemów Linux lub Windows Server

•  całodobowy monitoring systemów zachowywany przez wszystkie dni w roku

•  natychmiastową reakcję na ewentualne awarie niezależnie od pory dnia czy nocy

•  optymalną i nieprzerwaną pracę serwerów i systemów serwerowych

•  regularną aktualizację oprogramowania

•  systematyczne wykonywanie kopii zapasowych

•  ochronę antywirusową i antyspamową poczty e-mail

•  systemy firewallowi

 

Usługi VoIP

Zastosowanie nowoczesnej telefonii IP, wykorzystującej technologię VoIP oraz wewnętrzną lub zewnętrzną sieć komputerową do transmisji głosu, może znacznie obniżyć koszty działalności firmy.

Telefonia internetowa stosowana jest głównie do rozmów między oddziałami przedsiębiorstwa, dzięki czemu koszt takich rozmów telefonicznych ulega znacznemu ograniczeniu - rozmowy wewnątrz firmy (LAN) i z kooperantami (VPN) nie są wcale taryfikowane. Dzięki VoIP, w firmach składających się z dużej ilości oddziałów połączonych w sieci, rozległe rozmowy telefoniczne mogą być realizowane w całości w technologii pakietowej.

Funkcjonalność telefonii IP zwiększa się znacznie w porównaniu z telefonią tradycyjną dzięki możliwości dołączania na oddzielnych serwerach aplikacji zewnętrznych, takich jak poczta głosowa, rejestracja głosu, usługi call center, systemy zapowiedzi słownych IVR czy rozpoznawanie głosu.

Współpracujemy z wiodącymi firmami z Polski i wielkiej Brytanii oferując naszym klientom zarówno gotowe rozwiązania wiodących producentów systemów VoIP, jak i nasze autorskie projekty.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które pragną usprawnić swoje działanie przez zastosowanie najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych przy jednoczesnej redukcji kosztów połączeń telefonicznych.

Wersja do druku

Our site uses cookies to ensure technical functionality, gather statistics and enable sharing on social media platforms.

Tell me more