zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Od stażysty do specjalisty

Grupa Serwision oferuje Studentom możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i nauki od uznanych specjalistów w swojej dziedzinie. Podczas stażu będziesz mógł dokonać własnego wkładu w realizację ważnych i wymagających projektów.
 
Zróżnicowane doświadczenia pomogą Ci zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć te które już posiadasz, i tym samym zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy jak już ukończysz studia. Dla wielu naszych stażystów, serwisiongroup okazuje się być tym wymarzonym miejscem i po pomyślnie zakończonym stażu mają możliwość dołączenia do zespołu.
 
Od Stażysty do Specjalisty w Grupie Serwision Sp. z o.o.
 
Lepszy widok na pracę to hasło przewodnie programu stażowego w serwisiongroup. Dwa miesiące stażu zmieniają bowiem na lepsze i niewątpliwie ułatwiają odnalezienie się na rynku pracy. Grupa Serwision po raz drugi zaprasza pasjonatów Internetu, nowych technologii i e-commerce na wakacyjne, płatne praktyki w swoich placówkach. Wystarczy wziąć udział w rekrutacji. Na stażystów czeka aż 20 staży w różnych działach. W zależności od wybranej oferty, staż będzie można realizować w Bydgoszczy i Poznaniu.
 
Co Grupa Serwision oferuje ?
 
Płatny, 2-miesięczny staż w wybranym dziale w okresie letnich wakacji. Stażysta będzie realizował autorskie projekty oraz angażował się w codzienną pracę zespołu. Grupa Serwision daje szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym ze stażystą podzielą się najlepsi specjaliści branży e-commerce.
 
Kogo szuka ?
 
Program stażowy kierowany jest do studentów IV, V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.
 
W 2011 roku podczas pierwszej edycji programu stażyści zbierali cenne doświadczenie w Działach Marketingu, IT, Interfejsu Użytkownika, Rozwiązań Mobilnych, Personalnym, Badań i Rozwoju, Współpracy z Klientem, Zarządzania Projektami oraz w serwisie. Aż siedmiu stażystów pracuje obecnie w serwisiongroup.

 

Wersja do druku

Our site uses cookies to ensure technical functionality, gather statistics and enable sharing on social media platforms.

Tell me more