zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Ludzie z pasją

W naszej firmie liczą się ludzie. To dzięki nim, wspaniałym specjalistom i ciekawym osobowościom, świadczymy najwyższej klasy usługi IT. Dlatego inwestujemy w rozwój pracowników, zapewniamy im przyjazne środowisko pracy, stabilność finansową, szkolenia i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach.

Jesteśmy firmą technologiczną, co nie oznacza, że nasi pracownicy to wyłącznie inżynierowie i informatycy. Zespół Serwisiongroup jest naprawdę różnorodny. Bardzo cenną kompetencją w naszej pracy jest znajomość języków obcych, gdyż często świadczymy serwis w rodzimym języku klienta. Dlatego w naszych szeregach można spotkać wielu absolwentów lingwistyki, którzy postanowili pokierować swą ścieżkę kariery na techniczne tory. Dzięki oferowanym programom szkoleń technicznych, oraz wsparciu starszych stażem kolegów i koleżanek, w Serwisiongroup jest to możliwe!

Pokieruj swoją karierą! Niezależnie od tego, jakie masz wykształcenie, w Serwisiongroup możesz odnaleźć swoją drogę i dołączyć do wspaniałego zespołu. Zespołu ludzi z pasją.

Wersja do druku

Our site uses cookies to ensure technical functionality, gather statistics and enable sharing on social media platforms.

Tell me more