uSługi

image
 

Doradztwo

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy pomagamy efektywnie wybrać odpowiednie rozwiązania informatyczne, doradzamy w zakresie możliwości konkretnych technologii i opłacalności ich wdrażania. Kompetencyjność naszej kadry umożliwia pełne przekazanie wiedzy w zakresie doradztwa i pomocy IT naszym klientom.

image
 

Data Center

Zintegrowanie systemów informatycznych w jednym miejscu to nie tylko wygoda i większy komfort pracy, ale przede wszystkim możliwość zabezpieczenia sprawnego funkcjonowania usług oraz zabezpieczenia przetwarzanych danych.

Korzyści z wykorzystania Data Center:

- bezpieczeństwo serwerów
- bezpieczeństwo informacji
- elastyczność
- oszczędności
- stały dostęp
- redundancja podstawowych systemów

image
 

Administracja Serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Zapewniamy profesjonalną opiekę i nadzór nad serwerami działającymi w oparciu o systemy Linux, Windows Server. Oferujemy stworzenie od podstaw infrastruktury serwerowej, systemy firewallowe, a także możliwość podłączenia do automatycznego systemu backupu danych. Obsługiwane przez nas systemy są monitorowane 24h na dobę z trybem natychmiastowej reakcji na ewentualną awarię. Poprzez powierzenie nam administracji serwerami nasi Klienci mogą spokojnie skoncentrować się na wykonywaniu własnej działalności. Dzięki nam mają bowiem pewność, że wszystkie ich cenne dane i/lub sprzęt znajdują się pod opieką doświadczonych profesjonalistów.

Cyberbezpieczeństwo

Z roku na rok liczba zagrożeń w obszarze Cyberbezpieczeństwa wzrasta. Systemy IT zawierające wrażliwe dane, które mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizacji stają się częstym celem ataków cyberprzestępców, którzy wykorzystując podatności wykradają cenne informacje bądź blokują dostęp do systemów.

support