zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Praktyki

 

Jako nowoczesna i dzieląca się wiedzą firma, która inwestuje w młodych ludzi dlatego w bieżącym 2012 roku wdrożyliśmy bogaty Program Praktyk Letnich oraz Program Stypendialny. Chcemy, aby studenci poznali specyfikę pracy w jednej z największych firm branży IT w Polsce zdobywając praktyczne umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów ale również do szkół średnich i dlatego nasza oferta wyróżnia się na rynku, dzięki temu, że dajemy możliwość rozwoju przyszłym inżynierom:

  • możliwość odbycia praktyk umożliwiających udział w realizacji konkretnych inwestycji,

  • udział w profesjonalnych warsztatach, przedstawiających zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i zaawansowanych technologii komunikacyjnych,

  • zdobycie rocznego stypendium jako wsparcia finansowego na zakończenie studiów i podjęcia pracy zaraz po ich zakończeniu.

Absolwent, który już na początku swojej drogi zawodowej chce i może zaspokoić poprzez pracę potrzebę samorealizacji. Pod pojęciem "najlepsza praca" będzie rozumiał pracę zgodną z jego kierunkiem studiów, zainteresowaniami, z jego aspiracjami, dążeniami, preferowanymi wartościami. Naszym założeniem jest rekrutacja tych absolwentów, którzy mają dużą potrzebę podejmowania inicjatywy, swój zawód traktują często z pasją a wyzwania utożsamiają z szansą na rozwój. Zależy nam również by każdy etap na ścieżce kariery był wspierany poprzez profesjonalny mentoring czy zestaw odpowiednio dobranych metod szkoleniowo-rozwojowych. Młodzi absolwenci będący na początku swojego życia zawodowego mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie konsultacji ich planów i aspiracji.

Grupa Serwision idzie znacznie dalej niż budowanie relacji z przyszłymi absolwentami uczelni. Fundujemy min. roczne stypendia oraz organizujemy praktyki. Dajemy także możliwość prowadzenia i realizacji prowadzonych przez nas projektów. To wszystko po to by pozyskać przyszłą kadrę, dla której serwisiongroup będzie atrakcyjnym miejscem realizacji ambicji zawodowych.


Wersja do druku
Christmas