zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
CMS

Praktyki

 

Jako nowoczesna i dzieląca się wiedzą firma, która inwestuje w młodych ludzi dlatego w bieżącym 2012 roku wdrożyliśmy bogaty Program Praktyk Letnich oraz Program Stypendialny. Chcemy, aby studenci poznali specyfikę pracy w jednej z największych firm branży IT w Polsce zdobywając praktyczne umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów ale również do szkół średnich i dlatego nasza oferta wyróżnia się na rynku, dzięki temu, że dajemy możliwość rozwoju przyszłym inżynierom:

  • możliwość odbycia praktyk umożliwiających udział w realizacji konkretnych inwestycji,

  • udział w profesjonalnych warsztatach, przedstawiających zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i zaawansowanych technologii komunikacyjnych,

  • zdobycie rocznego stypendium jako wsparcia finansowego na zakończenie studiów i podjęcia pracy zaraz po ich zakończeniu.

Absolwent, który już na początku swojej drogi zawodowej chce i może zaspokoić poprzez pracę potrzebę samorealizacji. Pod pojęciem "najlepsza praca" będzie rozumiał pracę zgodną z jego kierunkiem studiów, zainteresowaniami, z jego aspiracjami, dążeniami, preferowanymi wartościami. Naszym założeniem jest rekrutacja tych absolwentów, którzy mają dużą potrzebę podejmowania inicjatywy, swój zawód traktują często z pasją a wyzwania utożsamiają z szansą na rozwój. Zależy nam również by każdy etap na ścieżce kariery był wspierany poprzez profesjonalny mentoring czy zestaw odpowiednio dobranych metod szkoleniowo-rozwojowych. Młodzi absolwenci będący na początku swojego życia zawodowego mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie konsultacji ich planów i aspiracji.

Grupa Serwision idzie znacznie dalej niż budowanie relacji z przyszłymi absolwentami uczelni. Fundujemy min. roczne stypendia oraz organizujemy praktyki. Dajemy także możliwość prowadzenia i realizacji prowadzonych przez nas projektów. To wszystko po to by pozyskać przyszłą kadrę, dla której serwisiongroup będzie atrakcyjnym miejscem realizacji ambicji zawodowych.


Wersja do druku

Our site uses cookies to ensure technical functionality, gather statistics and enable sharing on social media platforms.

Tell me more